Вибір рубрики

Прогулятися серед квітів і посадити рослини

16.05.2024

На Львівщині у фермерському парку “Поле Щастя” стартував дуже крутий проект! Тут можна не просто гуляти серед квітів та ягід, а й самим долучитися до процесу садіння рослин. Це справжній рай для любителів природи!

Парк уже відомий своїми лавандовими полями, але цього року вони вирішили зробити щось особливе. Вони запропонували всім відвідувачам, включаючи малюків, взяти участь у посадці рослин. І ви знаєте що? Люди були у захваті!

Організатори кажуть, що так вони хочуть показати всім, як важлива і цікава може бути фермерська робота. Діти та дорослі могли забути про свої гаджети та насолодитися часом на свіжому повітрі, допомагаючи рослинам рости.

День пройшов у атмосфері спільної праці та взаємодопомоги. Дітлахи навіть возили розсаду на маленькому тракторі! Як мило, правда?

Творці “Поля Щастя” кажуть, що хочуть, аби їх парк став місцем, де кожен знайде щось особливе для себе. І здається, вони йдуть до цього крок за кроком, запрошуючи всіх нас долучитися до створення чогось прекрасного разом. Ну що, вирушимо на “Поле Щастя”?”

Схожі новини:

20.05.2024

Соняшниковий шрот у Китаї

У квітні цього року експорт соняшникового шроту з України стрибнув вгору, демонструючи майже 560 тисяч...

Детальніше

20.05.2024

Майбутнє українського агроекспорту

Що стосується майбутнього українського агроекспорту до ЄС, то тут важливу роль зіграють червневі вибори до...

Детальніше

20.05.2024

Тепличний досвід європейців

На Чернігівщині фермери вже не бояться травневих заморозків, бо мають нові теплиці! Це стало можливим...

Детальніше