Вибір рубрики

Прошутто від австрійця

24.03.2024

На український ринок вийшов новий преміальний бренд прошутто під назвою TOMASO, за яким стоїть австрійський бізнесмен Томас Бруннер. Він заклав свою свиноферму на Черкащині і вирішив подарувати Україні щось особливе.

Ця історія прошутто TOMASO розпочалася в красивих куточках Черкаської та Київської областей. Там, де мистецтво виготовлення прошутто знайшло своє місце. Цей процес – не швидка справа, потребує не лише майстерності, а й чимало терпіння.

Томас розповідає, що все почалося з ретельного вибору найкращих свинячих ніжок, вирощених на своїй фермі «Агроплюс 2006» без антибіотиків та гормонів. Потім вони майстерно приправлялися морською сіллю і відправлялися на сушіння. І ось, після двох років чекання, світ побачило вишукане прошутто.

І що особливо приємно, це м’ясо вже можна знайти у київських магазинах GOODWINE. Томас додає, що багато хто з австрійців та італійців, які мали нагоду його спробувати, залишилися вражені високою якістю та тим фактом, що такий вишуканий продукт виготовлено в Україні.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше