Вибір рубрики

Прибуткова і корисна бузина

23.06.2024

Валерій Чабан, колишній директор хмельницької телекомпанії, обрав новий шлях – став фермером. Зараз у маленькому селі Ярмолинецької громади він вирощує бузину. Місцеві спочатку здивовані, тому що бузина є поширеною рослиною та часто вважається бур’яном. Але Валерій дослідив і з’ясував, що вирощена бузина може бути корисною та приносити прибуток.

Він купив сортові рослини з більшими ягодами, які здає заготівельникам для використання у соках, лікарських препаратах та барвниках. Валерій розповідає, що поки що великого прибутку не має, але очікує на зростання урожаїв і повернення інвестицій. Минулого року з молодих кущів зібрали до півтори тонни ягід.

На його фермі, крім бузини, ростуть огірки, полуниці, солодкий перець, кабачки, а цього року він вперше засадив кавуни. Валерій витратив чимало зусиль на облаштування ферми, включаючи крапельне зрошення та захист від шкідників та хвороб.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше