Вибір рубрики

Пшениця твердих сортів

28.04.2024

В Україні цього року набирає обертів тренд на вирощування твердої пшениці, яка зазвичай використовується для виробництва макаронних виробів. Родіон Рибчинський, керівник спілки «Борошномели України», розповідає, що сільгоспвиробники активно збільшують площі під озимими та ярими сортами цієї пшениці.

За його словами, зростання інтересу до твердої пшениці може відкрити для України нові перспективи на ринку ЄС вже цієї осені. Це не лише про збільшення експорту, а й про зміцнення внутрішнього виробництва, зокрема борошна з твердих сортів пшениці. Родіон відзначає, що два українські млини вже розпочали реконструкцію, щоб налаштувати виробництво більшої кількості макаронної крупки, очікувано від 15 до 20%.

Отже, в Україні все більше уваги приділяється культурам з вищим потенціалом на міжнародних ринках, що свідчить про активну адаптацію та пошук нових можливостей у сільському господарстві.

Схожі новини:

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше