Вибір рубрики

П’ятирічна чудо – корова

10.07.2024

О, чули про корову Ґаву з Прилуцького району Чернігівщини? Та таку молочну зірку просто неможливо не помітити! Ця п’ятирічна діва щодня дає аж 72 літри молока, це приблизно 5 відер!

Ґава — це справжній продукт міжнародної селекції, її батьки з Данії, Нідерландів та Естонії, країн, де знають толк у молочному виробництві. Зараз вона є єдиною коровою в Україні з такими вражаючими показниками надоїв.

На фермі “Понори”, де вона живе, для неї і її колег створені ідеальні умови: комфортне проживання, збалансовані корми і належний ветеринарний догляд. Керівництво ферми вважає, що ключ до таких високих надоїв — це безстресове життя корів.

І, до речі, на цьому господарстві є ще дві корови, які дають понад 70 літрів молока, 19 корів видають більше 60 літрів, а 80 — понад 50 літрів на день. Це ж треба, яка продуктивність!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше