Вибір рубрики

Регенеративна біодинамічна ферма

26.03.2024

Уявіть собі ферму, де салати зеленіють, кольорові квіти цвітуть, а птахи вільно літають над полями – ось так виглядає ферма Хаксемс Крос під керівництвом Марини О’Коннелл. Ще шість років тому ця земля здавалася непривабливою, але тепер вона перетворилася на справжній райський куточок. Цікаво, що проект перетворення був здійснений за підтримки Біодинамічного земельного тресту, з метою створення сталої і регенеративної сільськогосподарської системи.

Ця регенеративна біодинамічна ферма, де кількість черв’яків зросла на 400%, а птахів на 30%, є чудовим прикладом того, як можна відновити здоров’я землі. Регенеративне землеробство тут означає вдосконалення здоров’я ґрунту, зниження оранки, розмаїтість посадок і збереження органічної речовини. Ця ідея стає все популярнішою серед фермерів, які шукають способи подолати фінансові труднощі і підвищені ціни на добрива та паливо.

Згадується і про історію біодинаміки, яку започаткував Рудольф Штайнер, виступаючи проти хімізації сільського господарства і заклав основи для практик, відомих сьогодні як біодинамічне землеробство. Цікаво, що Німеччина веде у світі за площами біодинамічних ферм, а за нею йдуть Австралія і Франція.

Регенеративне землеробство на відміну від традиційних методів не покладається на синтетичні добрива, змінюючи підходи до ведення сільського господарства і пропонуючи екологічніші рішення.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше