Вибір рубрики

Рекорд із експорту лохини

17.05.2024

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні ринки, навіть попри всі ті виклики, з якими ми зіткнулися через війну та логістичні перепони.

У нас тут багато молодих лохинових плантацій, тож не дивно, що врожайність та виробництво цієї ягоди зростають природньо. А ще з кожним роком збільшуються площі під лохиною, адже експорт цієї ягоди робить бізнес дуже привабливим.

Але ось що цікаво: через зниження внутрішнього попиту, адже багато хто з наших змушений був покинути країну, ми виявились здатними наростити експорт, особливо після того, як врожай лохини в Перу, найбільшому світовому експортері, зазнав удару через спекотну погоду. Це дало змогу нашим експортерам вийти на зовнішні ринки в нестандартний період і продавати ягоду за дуже високою ціною!

Тепер у нас є українські компанії, які постачають лохину напряму в мережі супермаркетів Євросоюзу, де дуже високі вимоги до якості і ритмічності поставок.

Чи повторимо ми успіх 2023 року? Питання відкрите, адже ворог не спить, а й погодні умови вже подарували нам декілька сюрпризів. Але знаєш, ми українці, і ми вміємо знаходити вихід з будь-якої ситуації!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше