Вибір рубрики

Революція серед стимуляторів росту

12.04.2024

Компанія DOLINA вибухнула новиною, яка, без перебільшення, може змінити гру в аграрному світі. Вони випустили таку штуку, як CROSSLIPS® — це не просто стимулятор росту для ріпаку, а справжнісінька революція в боротьбі за урожайність і якість.

Це чудо-засіб робить рослини майже супергероями, збільшуючи кількість стручків на ріпаку. Завдяки своїй унікальній формулі, воно допомагає рослинам взаємодіяти з клітинами найбільш ефективно, збільшуючи їх продуктивність. І що найголовніше, воно бореться з абсцизовою кислотою, яка може стримувати ріст і метаболізм рослин. Отже, якщо ваш ріпак страждав від літньої спеки, CROSSLIPS® може стати його порятунком.

І тут не йдеться про якісь складні технології чи потребу в особливих навичках — просто використовуйте 50 мл/га, коли ріпак готується цвісти, і бачите результат.

Друзі, DOLINA дає нам шанс змінити правила гри. Переходимо на новий рівень вирощування ріпаку з CROSSLIPS® і дозволяємо нашим культурам показати, на що вони здатні. Не забудьте поговорити про це диво-засіб з місцевим представником DOLINA.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше