Вибір рубрики

Рослини стають частиною паперу

25.05.2024

Львівська майстриня Ліда Кольченко творить справжній мистецький шедевр, перетворюючи звичайні рослини на унікальний рослинний папір. Її технологія — це секретний рецепт, який вона відточувала роками. Справа почалася з простого хобі і виросла у повноцінну мистецьку діяльність. Кожен аркуш паперу проходить кілька етапів пресування під професійними японськими пресами, що дозволяє зберегти природний колір і структуру кожної рослинки.

Процес створення паперу починається з збору рослин, який для Ліди — це справжній ритуал з кошиком і родинними поїздками на природу. Рослини збираються, кладуться під прес і залишаються там на тиждень. Всього процес займає майже два тижні, але результат вартий чекання.

Тепер це не лише захоплення, а й ділова справа, яка приносить дохід, особливо на ярмарках, де Ліда продає свої чарівні світильники. Її роботи викликають захоплення і мають великий попит, що надихає майстриню на нові творчі проекти, такі як сукня з рослинного паперу для фотосесії. Ліда Кольченко перетворює рослинну красу на практичні та мистецькі вироби, демонструючи неймовірну креативність та любов до природи.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше