Вибір рубрики

Розгортається індустріальна діяльність

21.05.2024

У Кіровоградській області розгортається справжня індустріальна діяльність! Три нових індустріальні парки готуються стати центрами розвитку та інновацій. Один з них, “Ростагропром” у Кропивницькому, займеться переробкою аграрної продукції на площі 22 гектари. Цей парк вже на фінальній стадії погодження міськрадою, і вже є інвестори, готові вкладати в агропереробку.

Щодо інших двох парків, “Радій” та “Стан-Інвест”, то вони сконцентрують свої сили на виробництві енергетичного обладнання та машинобудуванні. Це означає нові можливості та перспективи для бізнесу і розвитку регіону!

Дмитро Кисилевський, заступник голови комітету, підкреслює, що хоча в Кіровоградській області ще немає зареєстрованих індустріальних парків, це не є проблемою. Адже важливіше не кількість парків, а реальні дії та проекти, які вони реалізують. Та ось, всі три парки, які зараз готуються до реєстрації, підтримані досвідченими промисловцями, готовими залучати інвестиції та будувати заводи!

Це відкриває великі можливості для місцевого бізнесу та дає надію на посилення економічного розвитку регіону. Так тримати, Кіровоградщина!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше