Вибір рубрики

Розширення аграрних горизонтів

09.04.2024

Програма USAID АГРО відкрила двері для всіх хто мріє про розширення своїх аграрних горизонтів! До 16 квітня збирають заявки на фінансування проектів, що дадуть змогу краще сушити, доробляти та зберігати зерно та інші сільськогосподарські культури. Мають на меті підтримати від 10 до 15 проектів, які зможуть підняти на новий рівень зберігання та обсяги зернових.

Так що, якщо у вас є елеватори, або ви крутитеся довкола зберігання чи доробки агропродукції, та ще й документацію маєте – це ваш шанс! До речі, якщо ви збираєтесь збільшувати потужності своїх переробних підприємств, вам точно варто спробувати.

Якщо маєте питання або сумніви – не соромтесь, пишіть на ilazarenko@chemonics.com і не забудьте вказати, що це про конкурс РПЗ № 09. А якщо вам зараз не пощастить, не впадайте у відчай – заявки на третій етап будуть приймати аж до 3 липня 2024 року, тож час ще є.

Ага, і ще штука – в рамках ініціативи AGRI-Україна, USAID АГРО вже підтримала 11 підприємств, які допоможуть аж 900 мікро, малим і середнім фермерам з 10 областей України. Дякуючи цим проектам, елеваторні потужності збільшаться на 900 тис. тонн для зберігання зерна на рік.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше