Вибір рубрики

Розвиток цукрової галузі

23.06.2024

Ось як розвивається цукрова галузь в Україні на початку цього сезону: сподівання на збільшення площ під цукровим буряком не виправдалися, оскільки виробники вирішили не ризикувати через невизначеність цін та обмежені експортні можливості. Проте, навіть із цими викликами, Україна все ще може похвалитися збільшенням виробництва цукру.

На міжнародному рівні, хоча експорт цукру до Євросоюзу вже вичерпано згідно з квотами, українські компанії активно шукають інші ринки, зокрема в Африці та Азії. Ціни на цукор хоч і почали падати, все ще залишаються вищими за середні багаторічні показники. І ось цікаво: наразі Україна експортує цукор до понад 30 країн світу, з Камеруном на чолі списку імпортерів.

Українські виробники виявляються більш гнучкими і швидкими в доставці, що дає їм перевагу на ринках, де попит на якісний і готовий до споживання продукт залишається високим.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше