Вибір рубрики

Розвиток малого садівництва

03.07.2024

В Україні стартує захоплюючий проєкт під назвою “Проєкт сприяння розвитку малого садівництва: підвищення інклюзивності жінок-фермерів”. Це спільна ініціатива Міністерства аграрної політики та продовольства України та Японського агентства міжнародного співробітництва. Цікаво, що вони вже не вперше співпрацюють!

Проєкт спрямований на підвищення виробничих можливостей та бізнес-навичок малих садівників, з особливим акцентом на жінок-фермерів. В рамках проєкту буде розроблено навчальну програму, а ще можливе надання японської техніки та інших ресурсів для тренінгів.

Старт заплановано на жовтень 2024 року. Здається, це буде чудова можливість для малих фермерів розширити свої горизонти та підвищити ефективність своєї праці. Чудовий шанс зміцнити громаду та додати сили жінкам у сфері аграрної діяльності!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше