Вибір рубрики

Розвиток молочного бізнесу

31.03.2024

О, говорили про молоко? Сергій Вовченко з «Молочного альянсу» розклав все по поличках. Виявляється, працювати з великими виробниками молока набагато зручніше, ніж з маленькими кооперативами. У нас тут справа така, що велике господарство – це як міні-фабрика на колесах: ресурсів більше, кормів краще, спеціалісти з топовим досвідом. А фермер з 40-50 корівами, як каже Вовченко, до таких масштабів не дотягує.

І ще він пригадав, як раніше молоко збирали по селах. Це була ціла епопея: машина щоранку мусила об’їхати купу сіл, щоби зібрати молоко, і влітку з цим була особлива біда через температуру. Тепер, працюючи з холдингами, одна ферма дає цистерну якісного молока, яке йде на виробництво сиру та іншої продукції. До речі, молоко від простих людей теж потрібно приводити до ладу, тож в підсумку ціна вирівнюється.

А ще Вовченко зауважив, що війна трохи зменшила кількість корів у великому секторі, але зате зросла їхня продуктивність. Зараз у тренді корови, що дають 10-12 тисяч літрів молока на рік, а якщо ще й держава підтримає, то молочний бізнес буде розвиватися ще крутіше. Отакі пироги!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше