Вибір рубрики

Розвиток насінництва в Україні

07.03.2024

Микола Гордійчук з «Агріко Україна» каже, що перед нами три роки можливого дефіциту. Україна зазвичай отримує багато насіння з Європи навесні, але зараз ситуація непроста. Невпевненість щодо достатньої кількості якісного імпортного насіння навіть тут, вдома, і не зовсім ясно, чи в Європі буде досить насіннєвої картоплі для себе. Зміни в їхньому виробництві через COVID і попит на картоплю фрі знову зростають, ресторани відкриваються, і всі хочуть її більше.

Микола каже, що якщо Європа зменшила посів насіннєвої картоплі, це триватиме кілька років. Так що можемо відчути дефіцит не тільки наступного року, а й далі. Але він закликає дивитися на це як на шанс для розвитку насінництва у самій Україні. Більшість картоплі у нас – іноземна, з Німеччини, Нідерландів, трохи з Польщі та Франції. Виробники вибирають іноземне насіння за надійність та урожайність. Тож час думати про посилення власного насінництва.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше