Вибір рубрики

Розвиток переробки агропродукції

04.08.2024

Гарні новини для українських фермерів, які хочуть розширити свої можливості в агропереробній галузі! Програма USAID АГРО планує надати співфінансування для реалізації 15 проєктів, що допоможуть у розвитку переробки сільськогосподарської продукції. Це включає овочі, фрукти, ягоди, бобові, кукурудзу, зелень, м’ясо (окрім курятини), молоко та мед. Все це спрямовано на створення продукції з доданою вартістю.

Також ця ініціатива дасть шанс залучити інвестиції для розвитку інфраструктури, наприклад, холодильних камер та обладнання для зберігання, що в свою чергу створить нові робочі місця. Реалізація проєктів має на меті покращення переробки агропродукції в Україні, що сприятиме імпортозаміщенню, задоволенню внутрішнього попиту та збільшенню експорту переробленої продукції.

Щоб взяти участь, українські підприємства мають подати заявку та готові співінвестувати щонайменше 50% від загального бюджету проєкту. Інформація для подання заявок включає реєстрацію на передзаявочний семінар до 15 серпня 2024 року, участь у онлайн-семінарі 16 серпня, а також надсилання всіх запитань та концепцій субгрантових проєктів до вказаних термінів.

Така можливість може стати важливим кроком у розвитку вашого бізнесу, тому не пропустіть шанс стати частиною цієї захоплюючої ініціативи!

Схожі новини:

23.01.2026

Рентабельність агрокультур

За підрахунками ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН, 2024 рік чітко показав, які культури сьогодні справді...

Детальніше

22.01.2026

Птахоферма родини Клюйко

У 2022 році Наталя Клюйко разом із родиною змушена була покинути Запоріжжя та почати все...

Детальніше

21.01.2026

Експорт органічної продукції України

Український органічний сектор і далі робить ставку на зовнішні ринки. Про це поділився у Facebook...

Детальніше