Вибір рубрики

Розвиток плодово – ягідного сектору

01.05.2024

Україна має неймовірні можливості для розвитку плодово-ягідного сектору, завдяки своєму різноманіттю ґрунтово-кліматичних зон, що дозволяє вирощувати різноманітні культури. Тарас Баштанник, президент Української плодоовочевої асоціації, під час конференції зазначив, що Україна має великий потенціал, порівняно навіть з такими аграрними гігантами як Нідерланди.

Він висловився про успішну реалізацію грантових програм, які стимулюють розвиток плодово-ягідних насаджень. Однак зазначив, що грантова програма на теплиці, хоч і є корисною, потребує додаткового вдосконалення та адаптації до українських реалій, особливо в частині вирощування ягід. Він також підкреслив важливість продуманого підходу до інвестицій у цю галузь, зважаючи на високі ризики і потребу в диверсифікації бізнесу аграріїв.

Ці коментарі висвітлюють як перспективи, так і виклики, з якими стикаються українські фермери, і наголошують на необхідності державної підтримки і розвитку адекватних умов для зростання цієї важливої галузі.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше