Вибір рубрики

Розвиток свинарства у 2024 році

21.03.2024

Асоціація свинарів України, як справжні захисники інтересів свинарської спільноти, нещодавно звернулася до народних обранців з пропозиціями, які можуть серйозно пожвавити свинарство в країні. Знаєте, у 2024 році держава вирішила відкрити гаманець ширше, але наші свинарі вирішили, що можна зробити це ще краще.

Асоціація подала на розгляд кілька дуже соковитих пропозицій. По-перше, вони хочуть зробити кредитування таким, що ти наче крокуєш по м’якому килиму – збільшити максимальну суму кредиту до цілих 150 мільйонів гривень і знизити відсоткову ставку, аби господарствам було легше дихати.

По-друге, свинарі просять підкинути їм трошки більше бюджетних гривень – аж 4000 грн на кожну свиноматку. Але не просто так, а щоб підтримати тих, хто повертається до мирного життя на звільнених територіях. Кажуть, це буде як невеличкий фінансовий “повітряний місток” для малих виробників.

Також вони запропонували відновити державну підтримку для тих, хто будує або реконструює ферми, а також для тих, хто купує племінних тварин. А ще – залучити свіжі вітри альтернативної енергетики до свинарського бізнесу, адже сонячні панелі на даху свинарника – це і економія, і крок до майбутнього.

Загалом, асоціація вирішила не просто покращити умови для свинарства, а зробити їх настільки привабливими, що ані одна свиноматка не змогла б встояти.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше