Вибір рубрики

Ринок праці України

16.02.2024

Ну от як рік почався, так і ринок праці в Україні взявся за нові виклики. Люди, виходить, вирішили з новим роком змінити роботу або знайти її, і тепер конкуренція між шукачами зросла. Та роботодавці на це відповіли не лише збільшенням зарплат, а й підняттям планки вимог до майбутніх співробітників. Тепер, наприклад, знання англійської мови стає майже маст хев.

Що ж до самих вакансій, то їх кількість трошки знизилася порівняно з груднем, але це так, сезонні коливання. Середньостатистична зарплата по країні тепер становить 19 500 гривень.

Цікаво, що кількість вакансій зараз на 93% відновилася порівняно з часом до війни, причому найбільше зростання спостерігається на заході країни. Найбільше пропозицій, як завжди, в Києві, але й інші великі міста також не відстають.

Така ситуація на ринку праці демонструє, що українці активно шукають роботу і готові до нових викликів, а роботодавці, у свою чергу, прагнуть залучити найкращих, пропонуючи кращі умови.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше