Вибір рубрики

Ринок замороженої малини

07.02.2024

Після двох доволі випробувальних сезонів для замороженої малини, 2024 рік розпочався з позитивних змін. Ціни та попит на цю ягоду почали зростати, що є доброю новиною для виробників.

Зараз на ринку спостерігається оживлення практично у всіх категоріях якості малини, від найвищої “екстра 95/5” до “крамбл” – це такі різні типи малини, від супер якісної до тієї, що йде на переробку.

Основні причини такого пожвавлення, за словами аналітиків EastFruit, – це зменшені запаси малини в сховищах та збільшення часу доставки від замовлення до поставки. А ще ситуацію загострило блокування українського кордону польськими аграріями й транспортниками. Це блокування суттєво вплинуло на ринок, адже Україна – важливий гравець на світовому ринку замороженої малини. Через блокування і потребу об’їжджати через складніші маршрути, збільшилися витрати на логістику, а це, у свою чергу, підняло ціни на малину в Європі.

Так що, здається, малиновий ринок починає виходити з тіні, незважаючи на всі виклики.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше