Вибір рубрики

Рис буде дорожчати

26.05.2024

Ціни на рис, який є дуже важливим продуктом у багатьох країнах, злетіли до 15-річного максимуму через несприятливу погоду. Так от, Індія, головний світовий продавець рису, вирішила обмежити його експорт минулого року, що призвело до збільшення цін. А ще посуха, спричинена явищем Ель-Ніньо, обіцяє урізати виробництво в Південно-Східній Азії. Ціни на тайський білий рис, який є еталоном у регіоні, то стрибнули вгору, то трохи впали, а потім знову злетіли.

Та ще й повені у Бразилії під час збору врожаю лише додають головного болю, особливо в штаті Ріу-Гранді-ду-Сул, де вирощують 70% бразильського рису. Там ще кілька тижнів будуть панувати негоди. Внаслідок цього Бразилія навіть змушена імпортувати рис.

Постачання з Південно-Східної Азії затримується, а Індонезія закуповує рис у великих обсягах, що також тримає ціни на плаву. З погодними умовами як у Таїланді, В’єтнамі та Індії, де очікують зміну Ель-Ніньо на Ла-Нінья, ціни, схоже, ще будуть коливатися.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше