Вибір рубрики

Саду потрібні продуктивні і швидкорослі сорти

05.03.2024

В Україні зараз відбувається справжня революція в садівництві! Аграрії кажуть “ні” старим і непродуктивним садам, замість них вони обирають нові, сучасні, високоінтенсивні насадження. В’ячеслав Поліщук, який керує садівничим напрямком Ukravit, поділився цими новинами на одній з агроконференцій. Він каже, що останнім часом у садівників були складні часи через нестабільність цін на фрукти, тому зараз багато хто вирішив оновити свої сади, переходячи на більш продуктивні та швидкорослі сорти.

Звучить захоплююче, правда? Такі сади на сучасній підщепі М-9 швидше дають урожай та вирощують фрукти кращої якості. Це дещо дорожче за інвестиції, але перспективи виглядають надзвичайно обнадійливо. А ще, через закриття деяких ринків, нашим фермерам доводиться шукати нові шляхи реалізації своєї продукції. Але є й хороші новини! Наша продукція визнана однією з найкращих за кордоном, особливо в Арабських Еміратах, завдяки міжнародній сертифікації Global G.A.P.

Щоб додати родзинку до своїх садів, фермери почали вводити й ягідні культури, які дозволяють швидше отримати прибуток. І ще, згадайте про Ukravit, які створюють супер-препарати для захисту наших садів, зокрема новинку цього року на основі каптану. Вони роблять все, щоб наші фрукти були не тільки смачними, але й здоровими!

Схожі новини:

19.06.2024

Взаєморозуміння у молочному секторі

Цікаво, що відбувається в молочному секторі України та Польщі? Нещодавно в місті Білосток відбулася дуже...

Детальніше

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше