Вибір рубрики

Секрет здорового соняшника

11.06.2024

Олександр Мигловець, гуру агротехнологій компанії Ukravit, поділився секретами здорового урожаю соняшнику. Виявляється, щоб зберегти ваші поля від недуг, треба починати фунгіцидний захист ще зі стадії обробки насіння. А знаєте, від хвороб насіння, стебел і листя до хвороб корзинок — все це може позбавити вас чималої частини врожаю кожного року.

Мигловець зазначає, що важливо мати стратегію захисту, що включає ряд заходів від профілактики до боротьби з першими проявами хвороб. Пропустити обробки в період вегетації — як наражати себе на втрати і ризики, особливо коли йдеться про корзинкові гнилі.

А щоб впоратися зі складними викликами, Мигловець радить фунгіциди широкого спектру дії, як-от “Капітал” і “Ріальт”. “Капітал” це комбінація трьох активних інгредієнтів, що забезпечує захист як для наявних, так і для нових пагонів. А “Ріальт” — це інноваційний препарат, що захищає рослини від широкого спектру хвороб, блокує дихання патогенів, завдяки чому рослини залишаються здоровішими на більш тривалий період.

Отже, якщо ви хочете забезпечити своїм соняшникам найкращий захист, слухайте поради професіоналів як Олександр Мигловець і не шкодуйте часу на регулярний догляд за вашими полями!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше