Вибір рубрики

Сертифікація на сою

02.03.2024
soybean

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче триматися на цьому ринку. Тепер усім постачальникам треба звітувати про те, як вони зменшують викиди CO2. Це все через нову Директиву з корпоративної звітності щодо сталості, яка вже запрацювала з нового року.

Тож, якщо ми хочемо тримати наші позиції на ринку ЄС, нам потрібно замислитися про екологічніше виробництво. І тут приємна новина – програма «Протеїнове партнерство» від асоціації «Дунайська Соя», яка допомагає нашим фермерам отримати сертифікацію на сою і продукти її переробки, підтверджуючи відповідність критеріям сталості ЄС та знижені значення CO2. І це абсолютно безкоштовно!

Ця програма вже покрила понад 1 млн тонн не-ГМ сої в Україні за два останні роки. Це наш шанс не тільки підтримати стале виробництво, але й зберегти наші провідні позиції на ринку Європи. Так що давайте не втрачати цю можливість, адже вже з наступного року всі компанії мають дотримуватися нових правил, а перші звіти ми побачимо вже у 2025. Працюймо разом на майбутнє!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше