- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (87)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (0)
- Обладнання для рослинництва (1)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (0)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (2)
- Пально-мастильні матеріали (20)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (1)
- Запчастини (0)
- Жниварки (0)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (0)
Сертифікат для згущеного молока

От і ще один український виробник молочних продуктів зробив великий крок на європейський ринок! «Первомайський молочноконсервний комбінат», що на Миколаївщині, отримав єврономер і тепер їхні продукти можна знайти на полицях магазинів в Європі. Як розповів Андрій Табалов, співвласник комбінату, тепер їхня згущенка вже продається в Німеччині та Франції, і це викликає справжню гордість.
Комбінат, заснований ще у 1956 році, не лише обслуговує український ринок, але й експортує продукцію до США, Канади, Ізраїлю, і навіть таких екзотичних країн як Сирія чи Туніс. І не дивно, адже на заводі дотримуються високих стандартів якості, що підтверджено сертифікатами ISO 9001 та ISO 22000.
Тепер «Первомайський МКК» активно веде переговори про експорт своїх молочних продуктів до Балтії, Болгарії, Франції, Італії та Румунії, розширюючи свої ринки і демонструючи, що українське може бути затребуваним та конкурентоспроможним на світовому рівні.
Схожі новини:
05.07.2025
Майбутнє овочівництва на Чернігівщині
Вадиму Гавриленку зі Слободи, що на Чернігівщині, лише 19 років, але він вже справжній профі...
Детальніше04.07.2025
Експорт готової молочної продукції
Експорт не просто відкриває нові ринки, а й допомагає згладити цінові коливання всередині країни. Особливо...
Детальніше03.07.2025
Найкорисніша зелень на столі
Чули про крес-салат? Це справжній супергерой серед зелені! Центр контролю і профілактики захворювань (CDC) склав...
Детальніше