Вибір рубрики

Сезон черешні, абрикосів та персиків

06.07.2024

Ну що, вам вже розповіли про цьогорічний сезон черешні в Україні? Він розпочався на цілих три тижні раніше, ніж зазвичай, і ціни стартували на 30% нижче порівняно з минулим роком!

Тетяна Попович, керівниця відділу маркетингу на ринку “Шувар” у Львові, каже, що зараз ціни майже зрівнялись з тими, що були минулого року, коливаються від 50 до 80 гривень за кіло.

Черешня дуже популярна, великий врожай та високий попит показують, як українці люблять цю ягоду. І не тільки черешню! Чорниці, абрикоси, персики та інші фрукти та ягоди, що вирощуються в Україні, також користуються великим попитом. Особливо активно їх постачають з південних областей, як-от Одещина, а також з Львівщини, Закарпаття і Буковини. Цей рік вже розпочався з великої кількості свіжих ягід і фруктів, і виглядає на те, що дефіциту не буде. Ну і чудово!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше