Вибір рубрики

Сезонні працівники садівників

20.01.2024

Садівники Вінниччини звернулись до Мінагрополітики з пропозиціями щодо оптимізації кількості робочих місць постійних та сезонних працівників для реалізації грантової програми розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Відповідне звернення, яке є у розпорядженні AgroPortal.ua, підписали представники 21 господарства.

Садівники зазначають, що провідні науковці країни працювали над розробкою науково аргументованих норм залучення сезонних та постійних працівників. Їхні висновки були подані до міністерства.

Крім того, вони неодноразово звертали увагу спеціалістів Мінагрополітики на необхідність вдосконалення п.16 постанови КМУ №738 від 21.06.2022 р., яким передбачено створення 250 нових робочих місць сезонних працівників під час вступу саду у фазу товарного плодоношення, але не пізніше п’ятого року після висадки насаджень. У разі порушення цієї вимоги отримувач гранту повертає частину коштів або має сплатити штраф до вступу саду в плодоношення і працевлаштування сезонних працівників, що є нелогічним.

За словами керівників садових господарств, зміни у заначені постанові КМУ дадуть можливість більшості малих та середніх агропідприємств скористатися цією грантовою програмою.

За матеріалами AgroPortal

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше