Вибір рубрики

Що сіятимемо цього року

13.02.2024

Ось що новенького в аграрному світі України на 2024 рік: наші фермери збираються трохи переключити акценти у своїх полях. Вони кажуть “так” сої та цукровому буряку, а от кукурудзі кажуть “може іншим разом”. Згідно з опитуванням Міністерства аграрної політики, 70% опитаних мають намір додати площ під сою, що на цілих 21% більше, ніж торік.

Не тільки соя виграє на популярності, але й зернобобові та ярий ячмінь також матимуть свою частку збільшення. Цікаво, що ячмінь може отримати додатковий бонус завдяки новим морським маршрутам. Яра пшениця та ярий ріпак також у списку фаворитів, з невеликим, але все ж таки зростанням площ.

Цукровий буряк також не відстає, з обіцяним збільшенням площ на 17%. А от кукурудза, здається, буде відпочивати цього року, бо її площі планують зменшити на 9%.

Загалом, виходить, що ярі культури мають намір зайняти трохи менше місця на українських полях, але це не означає, що аграрії засмучені. Просто час для нових посівних експериментів і можливостей. Отже, тримаймо за них кулачки і спостерігаємо за новим сезоном!

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше