Вибір рубрики

Щоб швидше росло з кращими врожаями

20.03.2024

О, аграрії, чи чули ви про новинку, що може вивести ваші поля на новий рівень? Мова йде про GRAINLIPS® – це не просто стимулятор росту, це справжній крутий помічник для ваших зернових культур! У нашому не завжди передбачуваному кліматі, з усіма його викликами, як то посухи чи несподівані заморозки, такий помічник просто на вагу золота.

Владислав Разкевич з компанії «Евкаліпт Р» ділиться, що правильне зрошення – це не просто поливання, це ціла наука. І щоб не пролити марно не одну тисячу кубометрів води, треба добряче підготуватися. Вибір правильного місця під посів, ретельний моніторинг ґрунту, визначення його вологості – ось ваших успіхів основа. А ще – це технології, котрі дозволяють усе це контролювати навіть не виходячи з дому. Владислав і його команда створили власний датчик, який може міряти не тільки вологість, а й вміст солей у ґрунті, і це дуже круто!

А тепер – головне! Завдяки такій системі ви не просто економите воду (а вона, як відомо, коштує грошей), а й забезпечуєте своїм рослинам ідеальні умови для росту. Бо як каже Владислав, справа не в тому, скільки води ви вилили на поле, а в тому, щоб ця вода знайшла своє місце точно в кореневій системі вашої культури.

Так що, друзі-фермери, вперед до інновацій та високих урожаїв з правильним зрошенням від компанії «Евкаліпт Р» та їхнім унікальним українським датчиком!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше