Вибір рубрики

Шкільні обіди бубуть смачними

22.04.2024

Євген Клопотенко та його команда в Cult Food видали новий збірник рецептів для шкіл, і він звучить як справжній кулінарний хіт! Понад 600 страв, які обіцяють зробити шкільне меню смачнішим і різноманітнішим. Уявляєте? Від класики української кухні до європейських хітів – усе те, що може зробити шкільну їдальню справжньою меккою для малечі.

І не тільки смакові бажання враховані, а й здоров’я дітлахів не залишилося осторонь. Передбачили варіанти без лактози, без глютену, а ще й алергени вказали – так, щоб і батькам, і дітям було спокійно.

Збірник ще й затверджений усіма необхідними інстанціями, тож можна не сумніватися в його корисності та надійності. А головне, що його роздадуть по школах безкоштовно, завдяки підтримці проєкту «Діємо для здоров’я». Отже, дітки готуйтеся, ваші обіди в школі обіцяють стати набагато цікавішими та смачнішими!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше