Вибір рубрики

Школярі вирощують лимони

09.02.2024

У Вінниці школярі зі станції юних натуралістів вирішила підтримати наших захисників на фронті дуже оригінальним способом. А саме – вирощувати екзотичні фрукти та відправляти їх нашим бійцям, щоб ті мали змогу насолоджуватися свіжими вітамінами. Тетяна Слободяник, керівниця лабораторії тепличного господарства, поділилася, що вже вдалося передати 6 кілограмів лимонів.

Але на цьому їхня щедрість не закінчується. У теплиці також ростуть ківі, банани, папая, лічі, гранати і навіть лавровий лист, який теж передають нашим захисникам. І лимони там навіть особливі – з помаранчевою м’якоттю.

Владислава Павліченко, відвідувачка гуртка, з гордістю розповідає, що ці фрукти допомагають нашим ЗСУ пити чай з лимоном прямо на передовій. Ця ініціатива – не просто про фрукти, це про турботу, підтримку та величезне серце юних вінничан, які вкладають частинку себе в кожен плід, що відправляється на фронт.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше