Вибір рубрики

Штучний інтелект допомагає аграріям

23.04.2024
How_Artificial_Intelligence_Is_Transforming_the_Agriculture

Уряд України дав зелене світло концепції новітньої програми, яка зосереджена на впровадженні технологій штучного інтелекту у ключових галузях нашої економіки. Вони планують, що до 2026 року штучний інтелект стане не просто словами з наукових фантастичних фільмів, а реальністю, що допомагає від машинобудування до охорони здоров’я.

За словами Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, що отримало роль головного координатора цієї програми, пріоритет віддаватиметься таким напрямкам, як машинобудівна, хімічна, вугільна, оборонна, ядерна галузі, а також наука, сільське господарство та медицина.

Ідея полягає в тому, щоб через шість місяців представити повноцінний план, який допоможе розблокувати потенціал штучного інтелекту для підтримки інновацій та зростання економіки України. Це великий крок уперед для країни, який зміцнить наші позиції на міжнародній арені та зробить нашу економіку ще конкурентоспроможнішою.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше