Вибір рубрики

Смачні молоді пагони хмелю

12.04.2024

О, чув, що на світі є така штука, як “хмелева спаржа”? Та не та зелена, до якої ми всі звикли, а молоді пагони хмелю, що їх бельгійці та голландці вважають за велику ласощі та готові викласти за кілограм аж до 1000 євро! І ти думав, що хміль тільки для пива годиться, а тут бац – і така дивина!

Цікаво, що саме хміль, з якого роблять наше улюблене пиво, дає ці унікальні пагони. Вони з’являються на лозах хмелю як замовлення, без будь-якого плану, і треба бути спритним, щоб їх уловити. Як кажуть, свіжість – це все, тому їх треба їсти одразу після збору.

А смак у них – це щось! Спочатку гіркуваті, але після приготування перетворюються на диво з нотками капусти кейл, горіхів і, звісно, хмелю. І це не просто смачно, а ще й корисно, бо вони напхані антиоксидантами та іншими добрими речовинами.

Такі пагони – це справжня знахідка для гурманів і шукачів ексклюзиву. Уяви, як би було круто зробити власну «плантацію» хмелевої спаржі! Може, це і є той золотий глобус для українських фермерів, про який всі мріяли?

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше