Вибір рубрики

Сонячна ягода Волині

10.03.2024

Кластер “Ягоди Волині” готується до великого стрибка у світі ягід! Віталій Ішмурат, головний ентузіаст цієї справи, поділився планами про масштабне розширення обліпихових плантацій. Лише уявіть, з 14 га вони вирішили вирости аж до 50 га! Таке збільшення в три з половиною раза! І це все заради того, щоб обліпиха, ягідка з тривалим очікуванням врожаю, зайняла гідне місце на полях Волині.

Віталій Ішмурат та його команда вже підготувалися до нового сезону, проводячи комунікації та підготовчі роботи. За їхніми планами, вони поступово, але впевнено досягнуть мети розширення насаджень. А що особливо цікаво, вони самі вирощують саджанці обліпихи, обираючи найкращі сорти для своїх планів.

І не просто так вони всю цю обліпиху вирощують. У планах “Ягоди Волині” — заморозка цих цінних ягід та експорт за кордон. Отже, скоро ще більше людей зможуть насолоджуватися смаком волинської обліпихи. Це не лише про врожай, це про великі мрії та амбітні плани, які, без сумніву, знайдуть своє втілення в житті!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше