Вибір рубрики

Соняшниковий шрот дорожчає

13.04.2024

Ось що я вам скажу, ситуація з соняшниковим шротом в наших портах стає дедалі більш цікавою! Ціни на цей товар летять вгору вже п’ятий тиждень поспіль. Із початку березня вони виростали на красиву суму від 15 до 35 доларів за тонну, завдяки тому, що всі хочуть його купити, а його відвантаження зросло наприкінці березня.

Зараз, станом на 9 квітня 2024 року, за тонну соняшникового шроту просять від 190 до 200 доларів, якщо купувати прямісінько в порту.

І ще вам скажу, що з України в перший тиждень березня відправили в світ аж 103 тисячі тонн цього шроту. Потім, правда, трохи призупинились, відправивши 52,7 тисячі та 82 тисячі тонн в наступні два тижні, але потім знову взялися за старе і в останній тиждень березня відправили рекордні 159,4 тисячі тонн. На початку квітня темпи трохи знизились, але все одно відправили 93,1 тисячі тонн.

Так що хто вважав, що соняшниковий шрот – це просто якась там біосировина, глибоко помилявся. Цей товар є гарячою зіркою на світовому аграрному подіумі!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше