Вибір рубрики

Спаржа смачна і корисна

28.04.2024

На Черкащині зараз саме час збору першого врожаю спаржі, і це велика подія для місцевих фермерів! Павло Булгаков, який раніше вирощував спаржу в Каховці, після переїзду продовжив свою справу на новому місці. Цього року він обробляє аж шість гектарів під спаржу і планує розширення на наступний рік.

Павло зазначив, що спаржа любить тепло і може швидко рости, досягаючи до десяти сантиметрів за день, якщо погода сприяє. Збирати спаржу — це ціле мистецтво: потрібно обережно зрізати пагони, забезпечуючи, щоб бруньки залишились закритими, а товщина стебла була достатня.

Цікаво, що у Павла є аж сім гібридів спаржі, серед яких є фіолетова та салатова! Щодня з їхніх полів збирають приблизно 500 кг цього делікатесу. І все це вирощується в екологічно чистих умовах без використання гербіцидів чи інших обробок.

Спаржа — це багаторічна культура, яка може давати урожай до 12-15 років. Павло розповідає, що перші кілька років спаржа не видає повного врожаю, але з часом продуктивність зростає. Вони сподіваються досягти показників у шість тонн з гектара, хоча в минулому в Каховці вони збирали навіть більше.

Отже, спаржа в Черкащині розвивається і обіцяє бути ще більш популярною!

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше