Вибір рубрики

Спаржа смачна і корисна

11.04.2024

Уявіть собі, в Україні спаржа починає набирати обертів! За останні п’ять років, кажуть, площі під цією незвичайною культурою виросли аж у тричі. Тепер це вже не просто кілька соток у деяких, а сто з гаком гектарів по всій країні! Хоч у нас і не так масштабно, як у Німеччині, де під спаржею тисячі гектарів, але все одно круто, правда?

Марта Багрій зі Львівщини, яка має під спаржею цілих 4,5 га, каже, що ми тільки починаємо, а попит лише зростатиме. І Павло Булгаков, що на Херсонщині спаржу розводить, підтверджує: цього року планують розширити посіви ще більше. І не тільки великі фермери цікавляться, а й звичайні люди хочуть посадити спаржу на своїх городах та дачах.

Ще кілька років тому мало хто знав, що з нею робити, а зараз – вона на піку популярності! Павло ще й у ТікТоку та на YouTube розказує про всі фішки вирощування спаржі, щоб ще більше людей долучилися до цього зеленого тренду.

Отака історія, друзі! Українська спаржа робить свої перші кроки до великої популярності, і хто знає, може скоро ми всі будемо смакувати нею на обід?

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше