Вибір рубрики

Справжній двигун економіки

10.06.2024

Український агросектор – це справжній двигун економіки! У 2023 році він приніс 62% валютної виручки від експорту.

Про це заявила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час презентації Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій до 2030 року.

Вона підкреслила, що український агропромисловий комплекс, незважаючи на всі труднощі, продовжує працювати, підтримуючи нашу економіку і забезпечуючи продовольчу безпеку не тільки для України, а й для багатьох країн світу, таких як Африка, Близький Схід і Південно-Східна Азія.

Стефанішина зазначила, що значна частина української агропродукції експортується до країн Європейського Союзу. Це стало можливим завдяки зоні вільної торгівлі та підтримці ЄС, який під час війни запровадив автономні торговельні преференції та збільшив логістичні можливості України через «Шляхи солідарності».

Віцепрем’єрка також відзначила, що цей успіх став можливим завдяки нашій тісній співпраці з ЄС. З 2014 року ми активно впроваджуємо європейські закони і стандарти у наш агросектор, що допомагає нам поступово інтегруватися у внутрішній ринок ЄС.

«Ми зараз знаходимося на порозі нового етапу, коли український агропромисловий комплекс стає частиною величезного і динамічного європейського ринку», – сказала вона.

Стефанішина вірить, що впровадження Стратегії розвитку агросектору допоможе Україні досягти європейських стандартів, підвищити продуктивність, збільшити експорт, створити нові робочі місця та сприяти виробництву товарів із доданою вартістю.

Вона також наголосила, що попереду багато роботи, адже сільське господарство є однією з найбільш регульованих сфер в Європейському Союзі. Але Стефанішина впевнена, що до кінця дії стратегії Україна стане членом ЄС.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше