Вибір рубрики

Справжній фанат ріпака

01.04.2024

Німеччина виявилась справжнім фанатом ріпаку цього сезону, імпортувавши близько 3,5 мільйони тонн! Це набагато більше, ніж торік, коли вони взяли 2,6 мільйони. І знаєш що? Найбільше ріпаку вони отримали від нас, з України — майже мільйон тонн. Це майже вдвічі більше, ніж минулого року, навіть попри всі негаразди війни. Ми тримаємо марку!

Румунія, Польща та Франція теж відправили свої партії, але найбільше звісно вражає наш внесок. Це як підтвердження того, що Україна — справжній чемпіон з вирощування ріпаку для Німеччини.

Хоча зазвичай Канада та Австралія теж в списку основних постачальників, цього разу Канада взагалі не надіслала багато, а Австралія значно скоротила обсяги. Так що цьогоріч ми випередили навіть їх.

Загалом, Німеччина — найбільший нетто-імпортер ріпаку в ЄС, щороку переробляючи близько 9,4 мільйонів тонн. Але їхній експорт мізерний порівняно з імпортом, цього року — лише близько 30,3 тисячі тонн, більшість з яких йде до інших країн ЄС.

Так от, наш ріпак крокує Європою, підкреслюючи силу українського агросектору. Ми не просто вирощуємо, ми домінуємо!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше