Вибір рубрики

Справжній горіховий бум

17.05.2024

В Україні горіхова галузь стрімко набирає обертів. Щороку виробництво волоського горіха зростає на понад 7%! І ось відкриття: наша країна увійшла до четвірки світових лідерів, правда зараз нас випереджають тільки Китай, США та Чилі. І ще, ми — номер один у Європі за виробництвом та експортом горіхів!

Агропортал.ua поспілкувався з Геннадієм Юдіним, президентом Української горіхової асоціації, і ось що він розповів. Знаєте, раніше горіх у наших садах був більше як декорація, але тепер він вибивається в лідери! За останні 6-7 років площі під горіховими садами тільки зростають. Цікаво, що майже половина нових садів, закладених з державною підтримкою, це саме горіхові!

А держава нас не покидає — є купа програм підтримки. Раніше діяла програма, яка тимчасово на паузі через війну, а тепер є нова постанова, що допомагає садівникам створювати нові насадження.

І вам цікаво дізнатися, де в Україні найбільше горіхових плантацій? Лідирують Київська, Закарпатська, Черкаська, Дніпропетровська та Одеська області. А на півночі та сході — вони рідкість.

От такі справи в горіховій індустрії України — справжній бум і нові можливості попереду!

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше