Вибір рубрики

Справжній малиновий рай

24.03.2024

Уявіть собі, як у селі Жовнине на Черкащині, у теплицях СТОВ ім. Чкалова, незабаром з’явиться справжнісінький британський малиновий рай! Ця історія почалася рік тому, коли підписали угоду з ділером британської компанії Haygrove. Але, знаєте, дорога до мрій часто видається довшою, ніж здається спочатку: проект вимагав затвердження міністерством, деталі затримувалися на кордоні… Отаке випробування терпінням!

Але ось вже все готово: теплиці зібрані, плівка натягнута, і вони вже чекають на своїх британських мешканців – саджанці малини. І от уже на цьому тижні очікують на доставку цього якісного садивного матеріалу.

Ця історія – про нестримне прагнення до розвитку, про мрії, які стають реальністю, навіть якщо доводиться трохи почекати. І ось тепер, уявіть, скільки смачних і корисних малинових історій з’явиться в цих теплицях!

Схожі новини:

11.07.2026

Вирощування персиків на Одещині

Персик може бути однією з найвигідніших плодових культур, якщо правильно підійти до його вирощування. Саме...

Детальніше

10.07.2026

Рекордний імпорт органічної продукції

Європейський Союз у 2025 році встановив новий рекорд з імпорту органічної продукції з третіх країн....

Детальніше

09.07.2026

Чому варото їсти помідори щодня

Модні дієти постійно змінюються, але є продукти, які роками залишаються основою здорового харчування. Один із...

Детальніше