Вибір рубрики

Стан озимини на полях

15.02.2024

Агрономи “Контінентал Фармерз Груп”взялись за дослідження полів, перевіряючи, як себе почувають озимі культури після зимового сну. І виявилося, що більшість – а це понад 90% – просто відпочили і готові до весни, як ніколи. Тільки близько 10% посівів виглядають так собі, але загалом усе під контролем.

Цікаво, що ця зима була ласкава до культур – без жодних екстремальних морозів, а січневі холоди навіть не зачепили посіви, бо вони були ніби в теплій ковдрі зі снігу.

Єдине, деякі пізні посіви пшениці трошки відстають у розвитку, але агрономи впевнені, що це не вплине на врожай. Зараз усі збираються до весняних робіт, підживлюють поля азотом та сульфатом амонію, та радіють, що волога в ґрунті накопичилася добре.

Отак “Контінентал Фармерз Груп” готовий до нового сезону, плануючи врожай з площ у 89,5 тис. гектарів, де будуть пшениця, ріпак і ячмінь. Виглядає на те, що всі плани на урожай мають усі шанси здійснитись!

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше