Вибір рубрики

Створено у гармонії з природою

08.03.2024

Ось цікава історія про Міру Волощук, яка живе серед Карпатських гір і створює неймовірні сири, використовуючи біодинамічні методи. Це така спеціальна філософія ведення ферми, де все працює у гармонії з природою, відповідаючи її біоритмам. Міра каже, що для створення ідеального сиру потрібне щасливе молоко від щасливих кіз, тому на її фермі всі тваринки живуть у гармонії з природою.

Міра — справжній майстер своєї справи, яка починалася з любові до природи і бажання робити щось справжнє. Вона навчалася в Італії, пізнаючи секрети сироваріння, і навіть замовила мідний чан для варіння сиру. У неї не просто ферма, а ціла екосистема, де все взаємопов’язане: від кіз, що пасуться цілий рік, до спеціальних біодинамічних препаратів для догляду за ґрунтом.

Цікаво, що Міра не використовує закваски і не пастеризує молоко, тому її сири — це справжній артефакт, що зберігає всі смаки і аромати місцевих Карпат. І її сири цінують не тільки в Україні, але й у Європі, де вони вже встигли оцінити цю натуральну продукцію.

Міра також проводить гастротури та майстер-класи, ділячись своєю любов’ю до сироваріння та екологічного стилю життя. Її ферма — це не просто місце для виробництва сиру, це місце, де любов до природи та відповідальне ставлення до неї є основою всього.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше