Вибір рубрики

Супергерой для ріпаку

05.04.2024

Бор — це справжній супергерой для ріпаку, потрібний йому вранці й ввечері, навесні та восени. Цей елемент не просто важливий, він як витаміни для людини! Достатньо бору — і ріпак як на дріжджах: краще фотосинтезує, більше вуглеводів та білків накопичує, активніше ферменти працюють, а нові клітинки діляться як на конвеєрі.

Також бор це своєрідний кондуктор для кальцію, допомагає рослині підсилити свої «м’язи» — клітинні оболонки, робить тканини еластичними, а значить — менше тріщин на стеблах і коріннях. Але якщо бору замало, ріпаку капець: росте погано, коренева система слабшає, важливі елементи харчування засвоюються гірше. Наслідки? Менше стручків, менше насіння, стручки обсипаються. Все це разом може зіпсувати всю картину майбутнього врожаю.

Як розпізнати, що бору не вистачає? Молоді листочки жовтіють, з’являються плями червоно-фіолетового кольору, на корені та стеблі — тріщини. Щоб не допустити браку бору, краще зробити позакореневе підживлення мікродобривом DEFENDA Бор. А якщо вже з’явились ознаки дефіциту, то до рятувальної місії додати ще й DEFENDA Аско Гумат або DEFENDA Аміно.

Так що, друзі, давайте робити наш ріпак сильним і здоровим разом з бором!

Схожі новини:

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше