Вибір рубрики

Сушені ласощі щодня

21.03.2024

Софія Римар, це не просто підприємиця з Олександрії, це справжня чарівниця смаків, що перетворює звичайні продукти на справжні корисні делікатеси. За її словами, шлях до успіху був непростим, але зараз, після трьох років невпинної праці, її бренд «Літо цілий рік» розцвітає, як ніколи.

Вона виготовляє сушені ласощі — пастилу, фріпси, джерки, чаї, навіть набори для глінтвейну та сухі супи. А ще Софія навчає інших майстерності створення цих смаколиків. Зі спеціалістом з SMM вона розробила курс, де ділиться секретами виготовлення корисних солодощів. Софія каже, що на початку свого шляху їй було важко знайти наставника, тож вона навчалася самотужки, з YouTube-роликів. Але її цікавість і наполегливість привели її до успіху в Instagram, де вона почала активно ділитися своїми досягненнями, вивчаючи при цьому всі тонкощі просування бізнесу в соцмережах.

За її словами, крафтова продукція — це щось більше, ніж просто їжа. Це філософія, де кожен продукт створений руками з великою любов’ю та увагою до деталей. І хоч ціна на такі продукти вища, ніж на масовий ринок, але смак і якість — безперечні. Софії подобається, що все більше людей звертаються до корисного харчування та виробництва корисних смаколиків. Вона вважає, що це дуже позитивна тенденція, яка сприяє здоровому способу життя.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше