Вибір рубрики

Сусіди – фермери згуртувалися

16.02.2024

Ще до того, як війна увірвалася в наше життя, Наталія Коваль вела справжню фермерську ідилію на своїй фермі «Пані Юпітер» на Харківщині. Уявіть собі – понад 700 тварин, з них 350 дійних корів, щодня давали 7 тонн молока! Вони мали два магазини для продажу своїх продуктів, один у самому Харкові, а другий прямо на території ферми. І навіть організовували екскурсії, щоб всі охочі могли побачити, як все працює.

Але раптом війна… Під час окупації вони не могли ні закуповувати корми, ні отримати ветеринарні препарати. Деяких корів довелося втратити, бо не було можливості надати їм допомогу. А від квітня до жовтня ще й електрики не було.

Після звільнення територій відновлення роботи було непростим: відремонтували техніку, забезпечили тварин кормами, молока вдалося наростити до 1,5 тонн на день. І навіть відновили постачання на молокозавод. Наталія та її сусіди-фермери згуртувалися, щоб разом вирощувати корми і купувати все необхідне для тварин, щоб зекономити на доставці. Це історія про те, як випробування згуртовують і надихають на нові досягнення.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше