Вибір рубрики

Світ солодощів із Харківщини

17.03.2024

Ось така історія про креатив та старанність від Лозової, що на Харківщині. Алла Воробйова, з її крафтовою майстернею Eco Fryctu, робить світ солодщів більш корисним і різноманітним. Від пастили до натурального шоколаду та м’ясних джерків, вона пропонує альтернативу магазинним солодощам, яка не тільки смакує чудово, але й корисна для здоров’я.

У своїй роботі Алла використовує свої унікальні методи та рецепти, серед яких особливе місце займають бананові козинаки. А ще, здається, вона знайшла секрет ідеальної пастили з буряків, яка сподобається навіть тим, хто не фанат цього овоча.

Алла не зупиняється на досягнутому і мріє про розширення своєї справи, шукає можливості для масштабування і вдосконалення виробництва. Вже є виграні гранти та плани на залучення нових, а також надія на власний цех, який відповідатиме всім стандартам.

Так, Алла має багато роботи восени та перед святами, коли замовлень більше, але й влітку не сидить склавши руки, а заготовляє фрукти та овочі для своїх корисних солодощів. І якщо вам цікаво спробувати її творіння, можна знайти їх у місцевих кав’ярнях чи замовити через Instagram. Вона впевнена, що зможе збільшити обсяги виробництва та задовольнити ще більше оптових замовлень. Алла і її майстерня Eco Fryctu – це про те, як можна робити улюблену справу, приносити користь людям і мріяти про велике майбутнє своєї ідеї.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше