Вибір рубрики

Світова торгівля аграрною продукцією

01.03.2024

Україна стала двадцятим членом Кернської групи. Це ті, хто в Світовій організації торгівлі (СОТ) виступає за то, щоб торгівля аграрною продукцією була вільною та справедливою. Це в Абу-Дабі вирішили, на їхній 43-тій зустрічі.

Отже, тепер ми в одній команді з такими країнами, як Нова Зеландія, Канада, Австралія, Бразилія та багато інших. І вони нас тепло вітають, кажуть, що цінують нашу відданість відкритій торгівлі. Ми до них приєдналися, бо маємо спільні погляди на те, як має розвиватися світова агроторгівля.

І знаєте, вони там говорили про важливість сільського господарства у світовій торгівлі і закликали всіх трошки підтягнутися, щоб правила гри були чесними для всіх. І ще вони хочуть, щоб кожна країна могла легко продавати свої аграрні товари за кордон, щоб всі мали рівні можливості.

Так що, друзі, Україна тепер у важливому міжнародному аграрному клубі. Це значить, що ми будемо боротися за справедливу торгівлю на світовому ринку разом з іншими країнами, які теж хочуть, щоб усім було добре. Це велика честь і велика відповідальність, але ми до цього готові!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше