Вибір рубрики

Свої вечори присвячує сироварінню

02.05.2024

У житомирській громаді вирує крафтова сироваріння! Місцева майстриня Надія Призюк, яка володіє «Домашньою сироварнею Борейко», вже популярна завдяки своїм п’ятьом сортам сиру, і тепер вона взялася за виготовлення норвезького сиру Брюност. Цей карамельний сир, що готується з сироватки, вже встиг здобути любов клієнтів. Надія каже, що для неї важливо, щоб люди смакували і поверталися за новою порцією.

Надія, яка за основну роботу є економістом, свої вечори присвячує сироварінню. Вона переробляє 20 літрів молока на день, і ритм її тижня чітко розписаний під сироваріння: від твердих сирів до сулугуні та шевру. Всю свою продукцію вона продає через Instagram, роблячи щотижневі знижки на різні види сиру.

Зараз Надія мріє про власну сироварню на території свого подвір’я, адже вірить, що її невеличке крафтове виробництво може перетворитися на велику справу. Наполегливість та любов до сироробства зробили її справжнім місцевим феноменом.

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше