Вибір рубрики

Сир з грибів та ферментованих овочів

02.07.2024

Хочу розповісти тобі про цікаву новинку від бельгійської компанії Bolder Foods. Уяви собі, вони взяли і почали виготовляти сир… але не звичайний сир, а з грибів та ферментованих овочів! Використовуючи свою круту технологію MycoVeg, вони змішали грибну біомасу з овочами, і вийшло щось дійсно особливе. Дегустатори вже встигли оцінити його кремовість і назвали смак “вражаючим”.

Так, сьогодні в світі багато непростих речей, але Ілана Тауб, співзасновниця та генеральний директор Bolder Foods, вважає, що саме зараз — ідеальний час займатися розробкою інноваційних технологій харчування, які можуть допомогти планеті. І її компанія вже отримала чимало уваги від інвесторів, так що вони активно шукають фінансування для масштабування виробництва.

Ну і насамкінець, Ілану вже визнано героєм харчових технологій, і вона з успіхом представила свій продукт на міжнародному рівні. Такі історії надихають, чи не так!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше